
Стільчик для годування M 1563 Animal Mint
3 690 ₴
+380 (67) 985-97-01
Kyivstar- Немає в наявності
- Код: M 1563 Animal Mint
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
|
Трансформер |
так/ні | 3в1(стільчик для годування/столик+стільчик/гойдалка) |
| СТІЛЬЧИК ДЛЯ ГОДУВАННЯ | ||
| Габаритний розмір | ширина/глибина/висота | 60см/70см/102см |
| Висота | регульована/нерегульована | нерегульована |
| Спинка | висота до спинки | 102см |
| регульований нахил (кількість положень) | 3 положення | |
| кут нахилу | 98-120 | |
| Столик | знімний/незнімний | знімний |
| розмір столика | 60-25см | |
| знімна панель | + | |
| висота до столика | 83,5 см | |
| регульований по відношенню до спинки(кількість положень) | 3 положення | |
| Сидіння | розмір сидіння | ш29-г25см |
| висота до сидіння | 63см | |
| Ремінь безпеки | так/ні | так |
| кількість точ. | 5-ти точковий | |
| Чохол | знімний/незнімний | знімний |
| тканина | + | |
| Колеса | кількість, шт | 4 |
| діам.коліс, см | 4см | |
| поворотні (так/ні) | так | |
| фіксатор (так/ні) | так | |
| ТРАНСФОРМЕР (СТОЛИК/СТІЛЕЦЬ/ГОЙДАЛКА) | ||
| СТОЛИК | габаритний розмір (ширина/глибина/висота) | 50см/60см/56см |
| висота до стільниці | 53см | |
| розмір стільниці | ш43-г49,5см | |
| СТІЛЬЧИК | габаритний розмір (ширина/глибина/висота) | 38см/44см/71см |
| висота до сидіння | 30см | |
| ГОЙДАЛКА | габаритний розмір (ширина/глибина/висота) | 41см/67см/74см |
| КОРОБКА (БРУТТО/НЕТТО/РОЗМІР) | 9,2 кг/7,8 кг/68,5-31,5-51,5 см |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Країна виробник | Китай |
| Комплектація столиком-підносом | Так |
| Матеріал виготовлення каркаса | пластик |
| Наявність ременів безпеки | Так |
| Опори стільчика | коліщата |
| Підніжка | Так |
| Стать | Унісекс |
| Положення нахилу спинки | 3 |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Тип | Класичний стільчик |
| Колір | М'ятний |
| Габаритні розміри стільчика в розкладеному вигляді | |
| Вага стільчика | 7.8 кг |
| Висота з урахуванням спинки | 1020 мм |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 630 мм |
| Глибина | 700 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Комплектація | |
| Кошик для речей | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид аксесуара | Знімний матрацик |
- Ціна: 3 690 ₴
- Спосіб упаковки: Картонний ящик





