
Стільчик для годування Bambi M 3233 Dino Beige бежевий з висувним столиком
2 840 ₴
+380 (67) 985-97-01
Kyivstar- Немає в наявності
- Код: M 3233 Dino Beige
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стільчик для годування Bambi M 3233 Dino Beige бежевий з висувним столиком
| Габаритний розмір | ширина/глибина/висота | 60см/88см/109 см |
| Складаний | розмір в складеному вигляді (ширина/глибина/висота) | 111-60-35см |
| Висота | регульована/нерегульована | регульована |
| кількість положень | 7 положень | |
| Спинка | висота до спинки (max/min) | 109 см/92см |
| регульований нахил (кількість положень) | 3 положення | |
| Столик | знімний/незнімний | знімний |
| розмір столика | 56см-29см | |
| знімна панель | + | |
| регульований по відношенню до спинки(кількість положень) | 3 положення | |
| висота до столика (max/min) | 87см/70см | |
| Сидіння | розмір сидіння | ш30см-г21см |
| висота до сидіння (max/min) | 68см/51см | |
| Ремінь безпеки | так/ні | так |
| кількість точ. | 5-ти точковий | |
| Чохол | знімний/незнімний | знімний |
| ПВХ | + | |
| Колеса | кількість, шт | 4 |
| діам.коліс, см | 5см | |
| поворотні (так/ні) | так | |
| фіксатор (так/ні) | так | |
| Підніжка | регульована/3 положення | |
| Додатково | кошик для іграшок | + |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Країна виробник | Китай |
| Вид аксесуара | Чохол, Ремені безпеки |
| Можливість використання в якості автомобільного крісла | Ні |
| Комплектація столиком-підносом | Так |
| Матеріал виготовлення каркаса | Алюміній |
| Наявність ременів безпеки | Так |
| Опори стільчика | коліщата |
| Підніжка | Так |
| Стать | Унісекс |
| Положення нахилу спинки | 3 |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Тип | Стільчик-трансформер |
| Рівні регулювання висоти сидіння | 7 |
| Колір | Бежевий |
| Габаритні розміри стільчика в розкладеному вигляді | |
| Висота з урахуванням спинки | 109 мм |
| Глибина | 88 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кількість коліщат | 4 шт. |
| Максимально допустиме навантаження | 15 кг |
| Оснащення коліщаток системої фіксації | Так |
| Регульована підніжка | Так |
| Знімний столик-піднос | Так |
| Знімний чохол | Сидіння, Спинки |
| Поглиблення для посуду у стільниці | Так |
| Електронний музичний блок | Ні |
- Ціна: 2 840 ₴
- Спосіб упаковки: Картонна коробка






