
Стільчик для годування CARRELLO Prego CRL-9504/1 Light Beige
3 476 ₴
- Немає в наявності
- Код: CRL-9504/1 Light Beige
Елегантний і функціональний дитячий стільчик для годування CARRELLO Prego CRL-9504/1 підходить з моменту, коли дитина може сидіти без сторонньої допомоги. Перевагою моделі є те, що крісло росте разом з дитиною і легко трансформується з високого стільчика для годування на низький стілець, а також його невелика вага – 6 кг
Передбачені 5-точкові регульовані ремені безпеки надійно утримують і захищають маленьких дітей від випадкового випадання. З його допомогою також можна сформувати у дитини правильну поставу під час їжі, за рахунок роздільника для ніжок, який розташований під підносом. Крім того, це запобігає зісковзування дитини зі стільця через нижню частину. Приємним доповненням до такого дитячих меблів є знімний піднос.
CARRELLO Prego CRL-9504/1 володіє стійкістю, так як ніжки виготовлені з високоякісної хвої, обладнані підставкою для ніг для дітей молодшого віку і нековзними накладками, які забезпечують повну стабілізацію і безпека на кахлі, ламінат та інше підлоговому покритті.
Дитячий стільчик ідеально підходить для дому, завдяки стильному дизайну, він чудово впишеться в будь-який інтер'єр кухні.
Характеристики товару
| Розмір, ВхГхШ, см. | 98х67х66 |
| Регулювання по висоті | 2 комплекти ніжок |
| Регулювання спинки | Немає |
| Підставка для ніжок | Є |
| Стільниця | Є, знімна |
| Піднос | Є, з підсклянником |
| Кошик для іграшок | Немає |
| Ремінь безпеки | 5-ти точковий |
| Наявність коліс | Немає |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Carrello |
| Комплектація столиком-підносом | Так |
| Наявність ременів безпеки | Так |
| Опори стільчика | ніжки |
| Підніжка | Так |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Класичний стільчик |
| Колір | Бежевий |
| Габаритні розміри стільчика в розкладеному вигляді | |
| Висота з урахуванням спинки | 980 мм |
| Глибина | 670 мм |
| Ширина | 660 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Знімний столик-піднос | Так |
- Ціна: 3 476 ₴
