
Стільчик для годування Carello Toffee CRL-9502/3 Pale Green
4 285 ₴
- Немає в наявності
- Код: CRL-9502/3 Pale Green
Стільчик для годування Carello Toffee CRL-9502/3 Pale Green
Современный классический стульчик для кормления CARRELLO Toffee имеет все необходимое, чтобы ребенок чувствовал себя в нем комфортно, а родителям обеспечена простота в эксплуатации и уходе. CARRELLO Toffee можно использовать, начиная с 6 месячного возраста малыша, так как его конструкция является устойчивой и безопасной, как и его прочные материалы, а чтобы создать оптимальное положение для ребенка любого возраста, вы сможете воспользоваться регулировкой спинки по наклону, высоты сидения и изменением положения подножки. Пятиточечные ремни безопасности позаботятся о надежной фиксации. А знімний піднос дасть можливість використовувати його і як окремо стоїть стільчик для годування, а також приставляти його до спільного столу. Коліщатка у CARRELLO Toffee полегшать його переміщення, а кошик вирішить питання зі зберіганням речей та іграшок.
Характеристики товару
| Розмір, ВхГхШ, см. | 102х68х60 |
| Розмір в складеному вигляді, ВхГхШ, см. | 100х30х60 |
| Регулювання по висоті | Є |
| Регулювання спинки | 3 положення |
| Підставка для ніжок | Є |
| Стільниця | Є |
| Кошик для іграшок | Є |
| Ремінь безпеки | 5-ти точковий |
| Наявність коліс | Є, 4 шт. |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Carello |
| Країна виробник | Китай |
| Комплектація столиком-підносом | Так |
| Наявність ременів безпеки | Так |
| Опори стільчика | коліщата |
| Підніжка | Так |
| Стать | Унісекс |
| Положення нахилу спинки | 3 |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Тип | Класичний стільчик |
| Колір | Зелений |
| Розміри стільчика в складеному вигляді | |
| Висота в складеному вигляді | 100 мм |
| Довжина у складеному вигляді | 300 мм |
| Ширина у складеному вигляді | 600 мм |
| Габаритні розміри стільчика в розкладеному вигляді | |
| Висота з урахуванням спинки | 1020 мм |
| Глибина | 680 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кількість коліщат | 4 шт. |
| Знімний столик-піднос | Так |
| Комплектація | |
| Кошик для речей | Так |
- Ціна: 4 285 ₴
