
Стільчик для годування-гойдалки El Camino SWAN ME 1087 Dark Gray Музика 3 швидкості
6 724 ₴
- Немає в наявності
- Код: ME 1087 Dark Gray
Дитячий універсальний візочок 2в1 El Camino SAGA ME 1085 Gray | Коляска прогулянкова з люлькою
Дитячий універсальний візочок 2в1 El Camino SAGA ME 1085 Gray | Коляска прогулянкова з люлькою - являє собою красиву, зручну та якісну модель, яка розрахована на діток від самого народження і до трьох років, коляска комплектується люлькою та прогулянковим блоком для дітей, що підросли.
Дитячий універсальний візочок 2в1 El Camino SAGA ME 1085 Gray має легку алюмінієву раму, що забезпечує високу маневреність і легкість управління, передні колеса в цій моделі поворотні, коляска має комфортну та безпечну конструкцію, нахил спинки можна регулювати, спереду встановлений страховий бампер із захистом від сповзання. , такий візок стане незамінним придбанням для малюка та батьків, в ній вашій дитині буде комфортно, тепло та безпечно.
| ТИП: | універсальна коляска 2 в 1 (люлька+прогулянковий блок); | |
| всесезонна; | ||
| РЕКОМЕНДОВАНИЙ ВІК: | від народження до 3-х років ; | |
| РЕКОМЕНДУЄМО НАВАНТАЖЕННЯ: | до 15 кг; | |
| РЕКОМЕНДУЄМО НАВАНТАЖЕННЯ НА ЛЮЛЬКУ: | td>до 9 кг; | |
| МАТЕРІАЛ РАМИ: | алюміній; | |
| Тканина : | льон; | |
| щільність 600 D; | ||
| < /td> | водовідштовхувальне просочення; | |
| всі тканинні частини коляски знімні; | ||
| КАПЮШОН ЛЮЛЬКИ: | глибокий; | |
| глибина регулюється за допомогою кнопок побік; | ||
| знімний; | ||
| оглядове вікно на магніті; | ||
| КАПЮШОН ПРОГУЛКОВОГО БЛОКУ: | глибокий, опускається до бампера; | |
| глибина регулює ється за допомогою застібки-блискавки; | ||
| знімний; | ||
| оглядове вікно на магніті; | ||
| Спинка: | 3 положення; | |
| положення регулюються натисканням важеля; | ||
| кут нахилу 103°-162°; | ||
| ПІДНІЖКА: | регульована; | |
| 2 положення; | ||
| з екошкіри; | ||
| ЗАХИСТ: | 5-точкові ремені безпеки (3 положення висоти); | < /tr>|
| ремінь-захист від сповзання; | ||
| знімний бампер (екошкіра), що відкривається; | ||
| КОЛЕСА: | PU; | |
| на підшипниках;< /td> | ||
| Ø передніх коліс 16,3 см; | ||
| Ø задніх коліс 19,2 см; | ||
| ширина шасі задніх коліс 54,5 см; | ||
| амортизатори передніх та задніх коліс; | ||
| швидке знімання передніх та задніх коліс; | ||
| передні колеса поворотні з фіксацією; | ||
| БАТЬКІВСЬКА РУЧКА: | нерегульована, висота від підлоги 100 см ; | |
| оббивка з екошкіри; | ||
| ГАЛЬМА: | спарений ; | |
| БАГАЖНИЙ КОШИК: | витримує навантаження до 3 кг; | |
| < td>з доступом у лежачому положенні; | ||
| У КОМПЛЕКТІ: | чохол на ніжки (2шт); | |
| дощовик з вентиляційними отворами; | ||
| москітна сітка; | ||
| підсклянник; | ||
| торба для мами; | ||
| ручки-перенесення; | ||
| сумки а-чохол для зберігання; | ||
| ДОДАТКОВО: | кишеню для дрібниць із застібкою-блискавкою;||
| люлька складана; | ||
| РОЗМІРИ ПРОГУЛОЧНОГО БЛОКУ (ДхШхВ): | у розкладеному вигляді: 94 х 54,5 х 100 см; | |
| у складеному вигляді: 45 х 54,5 х 54 см; | ||
| спальне місце (ДхШхГ): 86 х 31 х 25 см; Розміри ЛЮЛЬКИ (ДхШхВ): 80 х 41 х 58см: /tr> | ||
| спальне місце (матрац) 72 х 27см; | ||
| розмір у складеному вигляді (ДхШхВ): 33 х 41 х 57см | ||
| ВАГА НЕТТО: | шасі з колискою 9,24 кг; | шасі з прогулянковим блоком 8,67 кг; |
| ВАГА БРУТТО: | 15,4 кг; | |
| РОЗМІР КОРОБКИ (ДхШхВ): | 47 х 32,5 х 60,2 см |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | El Camino |
| Країна виробник | Китай |
| Вид аксесуара | Ремені безпеки, Піднос |
| Комплектація столиком-підносом | Так |
| Наявність ременів безпеки | Так |
| Опори стільчика | ніжки |
| Стать | Унісекс |
| Положення нахилу спинки | 3 |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Тип | Класичний стільчик |
| Рівні регулювання висоти сидіння | 5 |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри стільчика в розкладеному вигляді | |
| Вага стільчика | 9.8 кг |
| Висота з урахуванням спинки | 1050 мм |
| Глибина | 820 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Розміри стільчика в складеному вигляді | |
| Висота в складеному вигляді | 900 мм |
| Довжина у складеному вигляді | 480 мм |
| Ширина у складеному вигляді | 600 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Максимально допустиме навантаження | 9 кг |
| Механізм гойдання | Так |
| Комплектація | |
| Навісний ігровий елемент | дуга з іграшками |
- Ціна: 6 724 ₴









