
Стільчик для годування Bambi M 4136-2 White Wood Екошкіра
1 860 ₴
- Немає в наявності
- Код: M 4136-2 White Wood
Стільчик для годування Bambi M 4136-2 White Wood Екошкіра
Стільчик для годування Bambi M 4136-2 White Wood Екошкіра - являє собою стильну, якісну і комфортну модель, яка стане відмінним придбанням для вашої дитини, стільчик оснащений п'ятиточковим ремінцем безпеки, він утримає малюка в сидінні і не дасть дитині впасти.
Стільчик для годування Bambi M 4136-2 White Wood Екокожа має знімний чохол, що миється, спереду встановлений знімний столик із знімною панеллю, відстань від спинки до столика можна регулювати ближче-далі, в нижній частині стільчика розташований кошик для іграшок і речей.
Стільчик для годування Bambi M 4136-2 White Wood Екокожа для годування виконаний з матеріалів високої якості, що гарантує виробу надійність і довговічність, на ніжках у стільчика є гумові накладки проти ковзання.
| ТИП: | стільчик для годування; |
| РЕКОМЕНДОВАНА НАВАНТАЖЕННЯ: | до 15 кг / від 6месяцев до 3-х років; |
| РЕГУЛЮВАННЯ: | 3 положення глибини столика (22 /24 / 26 см); |
| СТОЛИК: | знімний, з підносом; |
| СПИНКА: | кут нахилу 111° |
| БЕЗПЕКА: | 5-ти точкові ремені; |
| захист від сповзання; | |
| ЧОХОЛ: | з екошкіри, що миється, знімається; |
| ДОДАТКОВО: | ніжки з гумовою накладкою; |
| кошик для іграшок; | |
| РОЗМІР СИДІННЯ: | ширина 27 см / глибина 27 см; |
| ГАБАРИТНИЙ РОЗМІР СТІЛЬЧИКА ДЛЯ ГОДУВАННЯ (ГхШхВ): | 76см х 61см х 95 см; |
| РОЗМІР В СКЛАДЕНОМУ ВИГЛЯДІ(ГхШхВ): | 23см х 61см х 108см; |
| ГАБАРИТНИЙ РОЗМІР СТІЛЬЧИКА (ГхШхВ): | 48см х 52см х 67см; |
| МАТЕРІАЛ ВИРОБУ: | метал, пластик, екокожа. |
| ВАГА БРУТТО / ВАГА НЕТТО: | 4,7 кг/4,0 кг; |
| РОЗМІР КОРОБКИ (ДхШхВ): | 51 х 43 х 27 см |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Країна виробник | Китай |
| Вид аксесуара | Чохол, Ремені безпеки, Піднос |
| Комплектація столиком-підносом | Так |
| Матеріал виготовлення каркаса | метал, пластик |
| Наявність ременів безпеки | Так |
| Опори стільчика | ніжки |
| Стать | Унісекс |
| Положення нахилу спинки | 3 |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Тип | Класичний стільчик |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри стільчика в розкладеному вигляді | |
| Вага стільчика | 4 кг |
| Висота з урахуванням спинки | 950 мм |
| Глибина | 760 мм |
| Ширина | 610 мм |
| Розміри стільчика в складеному вигляді | |
| Висота в складеному вигляді | 1080 мм |
| Довжина у складеному вигляді | 230 мм |
| Ширина у складеному вигляді | 610 мм |
| Комплектація | |
| Кошик для речей | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Максимально допустиме навантаження | 15 кг |
| Знімний столик-піднос | Так |
- Ціна: 1 860 ₴




