
Автокресло универсальное TILLY Bliss T-535 Olive Green 0+1+2+3 ISOFIX з поворотом от 0 до 36 кг
4 880 ₴
- Нет в наличии
- Код: T-535 Olive Green
Автокресло универсальное TILLY Bliss T-535 Olive Green 0+1+2+3 ISOFIX з поворотом от 0 до 36 кг
Автокрісло Bliss T-535 - підходить для дитини від народження до 12 років (36 кг). Воно має стильний дизайн і легко встановлюється в автомобілі за допомогою ременя безпеки або системи Isofix та Top Tether по ходу або проти руху автомобіля. Обличчям проти руху для дітей від 0 до 13 кг (від народження до 1 року). Обличчям вперед для дітей від 9 до 36кг ( від 9 місяців до 12 років). Автокрісло обладнано п'ятиточковим ременем безпеки з італійським замком Phoenix, що з часом можна зняти, а також надійним підголівником, з можливістю регулювання по висоті - це обов'язково забезпечить додатковий комфорт і безпеку дитині. Для немовлят крісло можна встановити в положенні лежачи. Чохол легко знімається та очищується. Додаткові характеристики система обертання на 360 градусів спинка має 3 положення відкидання для GR1 надійний жорсткий пластиковий каркас крісла м'який анатомічний вкладиш відповідає стандарту ECE R44 / 04 Розміри ящика - 46*46*88 см
Характеристики товара
| Тип | Автокресло |
| Группа | 0-I-II-III |
| Вес | от 0 до 36 кг |
| Возраст | от 0 до 12 лет |
| Ремни кресла | 5-ти точечный ремень |
| Крепление в машине | 3-х точечный ремень автомобиля, ISOFIX |
| Подголовник | регулируемый, мягкая вкладка под голову |
| Боковая поддержка | есть |
| Положение отдыха/сна | есть/есть |
| Съемная обивка | есть |
| Основные | |
|---|---|
| Возрастная группа | От рождения до 12 лет |
| Способ установки | Комбинированный |
| Система крепления | Isofix |
| Точки крепления ребенка | 5-ти точечные ремни |
| Производитель | Tilly |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Зелёный |
| Бустер | Нет |
| Подголовник | Регулируемый |
| Анатомическая подушка | Да |
| Защита от боковых ударов | Да |
| Съемный чехол мягкой части | сидения, спинки |
| Поворотный механизм | Да |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 70 см |
| Ширина | 45 см |
| Высота | 40 см |
| Вес | 10 кг |
- Цена: 4 880 ₴
