
Дитячий стільчик для годування Bestbaby Light Pink зі знімними коліщатками
2 580 ₴
- В наявності
- Код: 601034557
Дитячий стільчик для годування Bestbaby Light Pink зі знімними коліщатками
Сучасний класичний стільчик для годування має все необхідне, щоб дитина почувала себе в ньому комфортно, а батькам забезпечена простота в експлуатації та догляді. Стільчик можна використовувати, починаючи з 6 місячного віку малюка, так як його конструкція є стійкою та безпечною, як і його міцні матеріали, а щоб створити оптимальне положення для дитини будь-якого віку, ви зможете скористатися регулюванням висоти сидіння та зміною положення підніжки. П'ятиточкові ремені безпеки подбають про надійну фіксацію. А знімний піднос дасть можливість використовувати його і як окремий стільчик для годування, а також приставляти його до спільного столу. Коліщата полегшать його переміщення, а кошик вирішить питання зі зберіганням речей та іграшок.
Характеристики:
Розміри стільчика:
- висота максимальна 87 см;
- Ширина 56 см;
- Глибина 74 см;
Розміри сидіння:
- ширина 29 см;
- глибина 19 см;
- Регулювання за висотою: є - 5 положень, 3 см крок
- Підставка для ніжок: є;
- Стільниця: є, регулюється
- Кошик для іграшок: є;
- Ремінь безпеки: 5-точковий;
- Наявність коліс: є, 4 шт.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Best Baby |
| Країна виробник | Китай |
| Підніжка | Так |
| Тип | Класичний стільчик |
| Матеріал виготовлення каркаса | пластик, метал |
| Рівні регулювання висоти сидіння | 5 |
| Комплектація столиком-підносом | Так |
| Наявність ременів безпеки | Так |
| Опори стільчика | ніжки, коліщата |
| Стать | Унісекс |
| Колір | Рожевий |
| Вид аксесуара | Ремені безпеки |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри стільчика в розкладеному вигляді | |
| Ширина | 560 мм |
| Глибина | 870 мм |
| Висота з урахуванням спинки | 870 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кількість коліщат | 4 шт. |
| Знімний столик-піднос | Так |
| Можливість регулювання положення столика | Так |
| Поглиблення для посуду у стільниці | Так |
| Регульована підніжка | Так |
| Механізм гойдання | Так |
- Ціна: 2 580 ₴
- Спосіб упаковки: Картонна коробка
