
Стільчик для годування Bambi M 3233 Lion King Beige бежевий з висувним столиком
3 392 ₴
- Немає в наявності
- Код: M 3233 Lion King Beige
Стільчик для годування Bambi M 3233 Lion King Beige бежевий із висувним столиком
Стільчик для годування BAMBI M 3233 являє собою універсальне рішення для догляду за малюками. Виготовлений із міцних матеріалів, як-от метал, пластмаса та ПВХ, цей стільчик забезпечує комфорт і безпеку під час приймання їжі та інших заходів.
З цим стільчиком ви отримуєте безліч функцій, які роблять його зручним і практичним. Регульована висота дає змогу адаптувати його під потреби вашої дитини, а знімний столик робить процес годування зручнішим.
Увага до деталей — це одна з відмітних рис цього стільчика. Знімна панель столика та регульоване положення спинки та сидіння забезпечують оптимальний комфорт для вашого малюка. П'ятиточковий ремінь безпеки й екошкіряний чохол додають шарів безпеки та легкості в догляді.
З чотирма поворотними колесами та фіксатором ви можете легко переміщати стільчик по дому та блокувати його в потрібному положенні. Регульована підніжка з трьома положеннями забезпечує оптимальну підтримку для ніжок вашої дитини.
Крім того, у стільчику є кошик для іграшок, що робить його ще зручнішим і практичнішим аксесуаром для дитячої кімнати.
| Габаритний розмір | ширина/глибина/висота | 60 см/88 см/109 см |
| Складной | розмір у складеному вигляді (ширина/глибина/висота) | 111-60-35см |
| Висота | регульована/нерегульована | регульована |
| кількість положень | 7 положень | |
| Спинка | висота до спинки (max/min) | 109 см/92 см |
| регульований нахил (кол. положень) | 3 положення | |
| Столик | знімний/незнімний | знімний |
| розмір столика | 56 см — 29 см | |
| знімна панель | + | |
| регульований щодо спинки (кольво положень) | 3 положення | |
| висота до столика (max/min) | 87см/70см | |
| Сидіння | розмір сидіння | ш30см-г21см |
| висота до сидіння (max/min) | 68 см/51см | |
| Ремінь безпеки | так/ні | да |
| кількість точ. | 5-ти точечный | |
| Чехол | знімний/незнімний | знімний |
| ПВХ | + | |
| Колеса | кількість, шт. | 4 |
| діам.коліс, см | 5 см | |
| поворотні (так/ні) | да | |
| фіксатор (так/ні) | да | |
| Підніжка | регульована/3 положення | |
| Додатково | кошик для іграшок | + |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Стільчик-трансформер |
| Матеріал виготовлення каркаса | Алюміній |
| Опори стільчика | коліщата |
| Підніжка | Так |
| Комплектація столиком-підносом | Так |
| Рівні регулювання висоти сидіння | 7 |
| Положення нахилу спинки | 3 |
| Наявність ременів безпеки | Так |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Можливість використання в якості автомобільного крісла | Ні |
| Колір | Бежевий |
| Вид аксесуара | Чохол, Ремені безпеки |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кількість коліщат | 4 шт. |
| Оснащення коліщаток системої фіксації | Так |
| Електронний музичний блок | Ні |
| Регульована підніжка | Так |
| Знімний чохол | Сидіння, Спинки |
| Знімний столик-піднос | Так |
| Поглиблення для посуду у стільниці | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 15 кг |
| Габаритні розміри стільчика в розкладеному вигляді | |
| Ширина | 60 мм |
| Глибина | 88 мм |
| Висота з урахуванням спинки | 109 мм |
- Ціна: 3 392 ₴
- Спосіб упаковки: Картонна коробка





