
Стільчик для годування TILLY Bistro T-641/2 Beige бежевий з додатковим матрацом
3 764 ₴
- В наявності
- Код: T-641/2 Beige
Стільчик для годування TILLY Bistro T-641/2 Beige бежевий з додатковим матрацом
Високий класичний стільчик для годування TILLY Bistro T-641/2 порадує своєю функціональністю та простотою у використанні. Користуючись TILLY Bistro T-641/2, ви полегшите процес годування малюка, а також зможете його розважити, поки будете зайняті своїми справами. Продумані регулювання дозволяють підібрати оптимальне положення для віку дитини, а встановлені п'ятиточкові ремені та роздільник між ніжками гарантують його безпеку. До того ж ви завжди зможете зняти стільницю з тацею і підсунути стільчик до загального столу, щоб малюк відчув себе дорослим. Ну а підвісний кошик для дрібниць у TILLY Bistro T-641/2 стане гарним доповненням до нього.
| Розмір, ВхГхШ, см. | 104x76x61 |
| Розмір в складеному вигляді, ВхГхШ, см. | 100x40x61 |
| Регулювання по висоті | 6 положень |
| Регулювання спинки | 3 положення |
| Підставка для ніжок | Є |
| Стільниця | Є |
| Кошик для іграшок | Є |
| Ремінь безпеки | 5-ти точковий |
| Наявність коліс | 4 колеса |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tilly |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Класичний стільчик |
| Матеріал виготовлення каркаса | пластик, метал |
| Опори стільчика | коліщата |
| Підніжка | Так |
| Комплектація столиком-підносом | Так |
| Рівні регулювання висоти сидіння | 6 |
| Положення нахилу спинки | 3 |
| Наявність ременів безпеки | Так |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Колір | Бежевий |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Комплектація | |
| Кошик для речей | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кількість коліщат | 4 шт. |
| Габаритні розміри стільчика в розкладеному вигляді | |
| Ширина | 610 мм |
| Глибина | 760 мм |
| Висота з урахуванням спинки | 1040 мм |
| Розміри стільчика в складеному вигляді | |
| Довжина у складеному вигляді | 400 мм |
| Ширина у складеному вигляді | 610 мм |
| Висота в складеному вигляді | 1000 мм |
- Ціна: 3 764 ₴



