
Стільчик для годування ME 1037 CRYSTAL Watermelon Pink
3 852 ₴
+380 (67) 985-97-01
Kyivstar- Немає в наявності
- Код: ME 1037 Watermelon Pink
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стільчик для годування ME 1037 CRYSTAL Watermelon Pink
Зручний і практичний стілець для вашого малюка з відмінним функціоналом.
Стільчик оснащений регулюванням сидіння по висоті, регулювання спинки і регулювання підніжки, що дозволяє стільчику "рости" разом з малюком.
Столик у стільчика для годування висувний. Оббивка з дихаючої еко -шкіри. Знімається і миється. Безпеку забезпечать: стійка конструкція, надійні п'ятиточкові ремені і обмежувач від сповзання на столику.
| ТИП | стільчик для годування |
| РЕКОМЕНДОВАНЕ НАВАНТАЖЕННЯ | до 15кг |
| РЕГУЛЮВАННЯ | висота, 5 положень |
| спинка, 3 положень (кут нахилу 110-150) | |
| столик, 3 положення по глибині (19/21/23см) | |
| підніжка, 3 положення | |
| СТОЛИК | знімний, з підносом |
| РЕМІНЬ БЕЗПЕКИ | 5-ти точкові ремені з м'якими накладками, 2 положення по висоті, захист від сповзання |
| ЧОХОЛ | з екошкіри, що миється, знімний |
| КОЛЕСА | 4шт, Ø5,5см, зі стопором |
| ДОДАТКОВО | знімний матрацик |
| РОЗМІР СИДІННЯ | ширина 27 см / глибина 24 см |
| ГАБАРИТНИЙ РОЗМІР | 86 х 58 х 111 см |
| РОЗМІР У СКЛАДЕНОМУ ВИГЛЯДІ | 102 х 58 х 35 см |
| КОРОБКА (БРУТТО/НЕТТО/РОЗМІР) | 10,3 кг/ 9,3 кг / 56 х 25,5 х 65 см |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | El Camino |
| Країна виробник | Китай |
| Комплектація столиком-підносом | Так |
| Матеріал виготовлення каркаса | метал, пластик |
| Наявність ременів безпеки | Так |
| Опори стільчика | ніжки, коліщата |
| Підніжка | Так |
| Стать | Унісекс |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Тип | Класичний стільчик |
| Колір | Рожевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Персонажі | Зірки |
- Ціна: 3 852 ₴






