
Стільчик для годування CARRELLO Concord CRL-7402 Shadow Grey
5 140 ₴
- Немає в наявності
- Код: CRL-7402 Shadow Grey
Багатофункціональний дитячий стільчик для годування CARRELLO Concord CRL-7402 ідеально підходить для малюків від народження і до 3-х років, забезпечуючи йому необхідний комфорт на кожному етапі зростання. Стільчик оснащений зручною знімною стільницею, яка регулюється по глибині, спинка стільця регулюється в 5 положень нахилу для годування, відпочинку або сну.
Додатково для більшої зручності CARRELLO Concord підніжка регулюється під зріст дитини, а висота стільця регулюється в 6 положеннях, так що ваше маля може обідати разом з вами за одним столом. Додатково має 5-ти точкові ремені безпеки, що забезпечує надійний захист від випадіння малюка зі стільчика.
Для зручності переміщення стільчика передбачені коліщатка для транспортування, а не пропускає вологу оббивка з ECO шкіри, легко очищається від залишків їжі та інших забруднень.
Характеристики товару
| Розмір, ВхГхШ, см. | 105х81х55 |
| Розмір в складеному вигляді, ВхГхШ, см. | 93х22х55 |
| Регулювання по висоті | Є |
| Регулювання спинки | 5 положення |
| Підставка для ніжок | Є |
| Стільниця | Є, знімна |
| Піднос | Є, з підсклянником |
| Кошик для іграшок | Є |
| Ремінь безпеки | 5-ти точковий |
| Наявність коліс | Є, прогумовані |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Carrello |
| Країна виробник | Китай |
| Комплектація столиком-підносом | Так |
| Наявність ременів безпеки | Так |
| Опори стільчика | коліщата |
| Підніжка | Так |
| Стать | Унісекс |
| Положення нахилу спинки | 5 |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Рівні регулювання висоти сидіння | 6 |
| Колір | Сірий |
| Розміри стільчика в складеному вигляді | |
| Висота в складеному вигляді | 930 мм |
| Довжина у складеному вигляді | 220 мм |
| Ширина у складеному вигляді | 550 мм |
| Габаритні розміри стільчика в розкладеному вигляді | |
| Висота з урахуванням спинки | 1050 мм |
| Глибина | 810 мм |
| Ширина | 550 мм |
| Комплектація | |
| Кошик для речей | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Стільчик |
- Ціна: 5 140 ₴
- Спосіб упаковки: Картонний ящик
