
Стільчик для годування ME 1050 ORGANIC Gray
2 480 ₴
+380 (67) 985-97-01
Kyivstar- Немає в наявності
- Код: ME 1050 Grey
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| ТИП: | стільчик для годування; |
| РЕКОМЕНДОВАНА НАВАНТАЖЕННЯ: | до 15 кг / від 6-ти місяців до 3-х років; |
| РЕГУЛЮВАННЯ: | 3 положення глибини столика (19 /21 /23см); |
| СТОЛИК: | знімний, з підносом; |
| СПИНКА: | кут нахилу 111° |
| БЕЗПЕКА: | 5-ти точкові ремені безпеки з м'якими накладками; |
| ЧОХОЛ: | з екошкіри, що миється, знімається; |
| ДОДАТКОВО: | ніжки з гумовою накладкою; |
| підніжка 2шт; | |
| РОЗМІР СИДІННЯ: | ширина 27 см / глибина 26 см; |
| ГАБАРИТНИЙ РОЗМІР СТІЛЬЧИКА ДЛЯ ГОДУВАННЯ (ГхШхВ): | 67 х 66 х 98 см; |
| ГАБАРИТНИЙ РОЗМІР СТІЛЬЧИКА (ГхШхВ): | 47 х 46 х 71 см; |
| МАТЕРІАЛ ВИРОБУ | дерево, пластик, екошкіра |
| ВАГА БРУТТО / ВАГА НЕТТО: | 7,3 кг / 5,9 кг ; |
| РОЗМІР КОРОБКИ (ДхШхВ): | 39,5 х 34,5 х 60 см |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | El Camino |
| Країна виробник | Китай |
| Можливість використання в якості автомобільного крісла | Ні |
| Комплектація столиком-підносом | Так |
| Матеріал виготовлення каркаса | пластик |
| Наявність ременів безпеки | Так |
| Опори стільчика | ніжки |
| Підніжка | Так |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Класичний стільчик |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри стільчика в розкладеному вигляді | |
| Вага стільчика | 5.9 кг |
| Висота з урахуванням спинки | 980 мм |
| Глибина | 670 мм |
| Ширина | 660 мм |
- Ціна: 2 480 ₴




