
Універсальне дитяче автокрісло JOY 49779/47831 9-36 кг
2 250 ₴
- Немає в наявності
- Код: 86405
Універсальне автокрісло JOY I / II / III груп для дітей вагою від 9 до 36 кг:
• I група: 9-18 кг
• II група: 15-25 кг
• III група: 22-36 кг.
Основні характеристики:
- Спинка регулюється відповідно до спинки автомобільного сидіння і має можливість відкидатися на 180°;
- Підголів'я автокрісла регулюється по висоті та має 8-м положень;
- Вкладиш-підголовник в цій моделі кріпиться за допомогою стрічки-зав'язки та при необхідності може легко зніматися;
- Сидіння крісла можна використовувати у якості бустера, попередньо від'єднавши від нього спинку;
- М'який вкладиш знімний;
- На ременях безпеки розташовуються м'які плечові накладки. Накладки регулюються по висоті;
- Чохол автокрісла знімний.
Кріплення дитини в автокріслі: 5-ти точковим ременем автокрісла / Штатним ременем автомобіля.
Кріплення автокрісла в автомобілі: Штатним ременем автомобіля.
Напрямок установки автокрісла: По ходу руху.
Керівництво по експлуатації в комплекті (російською мовою).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JOY |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 9 місяців до 12 років |
| Підголовник | Регульований |
| Регулювання спинки | По куту нахилу |
| Система кріплення | Штатний ремінь |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Обличчям вперед |
| Точки кріплення дитини | 5-ти точкові ремені |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 68 см |
| Довжина | 45 см |
| Ширина | 40 см |
- Ціна: 2 250 ₴
- Спосіб упаковки: Картонна коробка
