
Стільчик для годування Bambi M 3890 Трюфелі QT висувний столик екошкіра
3 495 ₴
+380 (67) 985-97-01
Kyivstar- Немає в наявності
- Код: M 3890 Сaramel QT
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стільчик для годування M 3890
Забарвлення Трюфелі QT, бежевий
торгова марка Bambi
| ТИП: | стільчик для годування |
| РЕКОМЕНДОВАНА НАВАНТАЖЕННЯ: | до 15 кг |
| РЕГУЛЮВАННЯ: | 7 положень по висоті |
| 3 положення нахилу спинки (110-145°) | |
| 3 положення глибини столика (24/26/28 см) | |
| 3 положення нахилу підніжки | |
| СТОЛИК: | знімний, з підносом |
| БЕЗПЕКА: | 5-ти точкові ремені з м'якими накладками/2 положення висоти, захист від сповзання |
| ЧОХОЛ: | з екошкіри, що миється, знімний |
| КОЛЕСА: | 2 шт., Ø 7см, гумові |
| ДОДАТКОВО: | знімний матрацик, кошик для іграшок |
| РОЗМІР СИДІННЯ: | ширина 30 см / глибина 23 см |
| РОЗМІР СПАЛЬНОГО МІСЦЯ: | довжина 86см / ширина 30см |
| ГАБАРИТНИЙ РОЗМІР (ГхШхВ): | 90 х 60 х 110 см |
| РОЗМІР В СКЛАДЕНОМУ ВИГЛЯДІ (ГхШхВ): | 33 х 60 х 120 см |
| ВАГА БРУТТО /ВАГА НЕТТО | 9,7 кг / 8,4 кг |
| РОЗМІР КОРОБКИ (ДхШхВ): | 52 х 35 х 62 см |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Країна виробник | Китай |
| Вид аксесуара | Ремені безпеки |
| Комплектація столиком-підносом | Так |
| Матеріал виготовлення каркаса | метал |
| Наявність ременів безпеки | Так |
| Опори стільчика | ніжки, коліщата |
| Підніжка | Так |
| Стать | Унісекс |
| Положення нахилу спинки | 3 |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Тип | Класичний стільчик |
| Рівні регулювання висоти сидіння | 7 |
| Колір | Бежевий |
| Габаритні розміри стільчика в розкладеному вигляді | |
| Вага стільчика | 8.4 кг |
| Висота з урахуванням спинки | 1100 мм |
| Глибина | 900 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Розміри стільчика в складеному вигляді | |
| Висота в складеному вигляді | 1200 мм |
| Довжина у складеному вигляді | 330 мм |
| Ширина у складеному вигляді | 600 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кількість коліщат | 2 шт. |
| Максимально допустиме навантаження | 15 кг |
| Регульована підніжка | Так |
- Ціна: 3 495 ₴







