
Стульчик для кормления Bambi M 3233 Mommy Bear Beige с выдвижным столиком на 4 колесах
3 392 ₴
+380 (67) 985-97-01
Kyivstar- Немає в наявності
- Код: M 3233 Mommy Bear Beige
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стульчик для кормления Bambi M 3233 Mommy Bear Beige с выдвижным столиком на 4 колесах
| Габаритный размер | ширина/глубина/высота | 60см/88см/109см |
| Складной | розмір в складеному вигляді (ширина/глибина/висота) | 111-60-35см |
| Висота | регульована/нерегульована | регульована |
| кількість положень | 7 положень | |
| Спинка | висота до спинки (max/min) | 109 см/92см |
| регульований нахил (кількість положень) | 3 положення | |
| кут нахилу | 110°-140° | |
| Столик | знімний/незнімний | знімний |
| розмір столика | 56см-29см | |
| знімна панель | + | |
| регульований по відношенню до спинки(кількість положень) | 3 положення (19см/21см/23см) | |
| висота до столика (max/min) | 87см/70см | |
| Сидіння | розмір сидіння | ш30см-г21см |
| висота до сидіння (max/min) | 68см/51см | |
| Спальне місце | 90-28см | |
| Ремінь безпеки | так/ні | так |
| кількість точок | 5-ти точковий | |
| Чохол | знімний/незнімний | знімний |
| ПВХ | + | |
| Колеса | кількість, шт | 4 |
| діаметр коліс, см | 5см | |
| поворотні (так/ні) | так | |
| фіксатор (так/ні) | так | |
| Підніжка | регульована/нерегульована | регульована |
| кількість положень | 3 положення | |
| Додатково | кошик для іграшок | + |
| КОРОБКА (БРУТТО/НЕТТО/РОЗМІР) | 9,4 кг / 8,3 кг/ 52-35-62,5 см |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Країна виробник | Китай |
| Вид аксесуара | Чохол, Ремені безпеки |
| Комплектація столиком-підносом | Так |
| Матеріал виготовлення каркаса | метал, пластик |
| Наявність ременів безпеки | Так |
| Опори стільчика | коліщата |
| Підніжка | Так |
| Стать | Унісекс |
| Положення нахилу спинки | 3 |
| Стан | Новий |
| Тип | Класичний стільчик |
| Рівні регулювання висоти сидіння | 7 |
| Колір | Бежевий |
| Габаритні розміри стільчика в розкладеному вигляді | |
| Вага стільчика | 8.3 кг |
| Висота з урахуванням спинки | 1090 мм |
| Глибина | 880 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Розміри стільчика в складеному вигляді | |
| Висота в складеному вигляді | 350 мм |
| Довжина у складеному вигляді | 600 мм |
| Ширина у складеному вигляді | 1110 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кількість коліщат | 4 шт. |
| Регульована підніжка | Так |
| Знімний столик-піднос | Так |
| Комплектація | |
| Кошик для речей | Так |
- Ціна: 3 392 ₴








