
Стільчик для годування Bambi M 0816 Pink Flowers функціональний трансформер
2 895 ₴
+380 (67) 985-97-01
Kyivstar- Немає в наявності
- Код: M 0816 Flowers Pink
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стільчик для годування Bambi M 0816 Pink Flowers функціональний трансформер
| ТИП: | стільчик-трансформер для годування; |
| РЕКОМЕНДОВАНА НАВАНТАЖЕННЯ: | до 15 кг; |
| РЕКОМЕНДОВАНИЙ ВІК: | від 6-ти місяців; |
| РЕГУЛЮВАННЯ: | висота - нерегульована; |
| 3 положення нахилу спинки (100-130°); | |
| 3 положення глибини столика (18 /20,5 /23 см); | |
| СТОЛИК: | знімний(61-30см), з підносом; |
| БЕЗПЕКА: | 5-ти точкові ремені; |
| ЧОХОЛ: | з ПВХ, що миється, знімається; |
| РОЗМІР СИДІННЯ: | ширина 26 см / глибина 26 см; |
| ГАБАРИТНИЙ РОЗМІР (ГхШхВ): | 73 х 61 х 107см; |
| ТРАНСФОРМЕР (СТОЛИК/СТІЛЬЧИК): | |
| СТОЛИК (ГхШхВ) | 60 х 50 х 56 см, стільниця ш42 - г48см, висота до стільниці 51см; |
| СТІЛЬЧИК (ГхШхВ) | 45 х 40 х 75 см, висота до сидіння 31см; |
| ВАГА БРУТТО / ВАГА НЕТТО: | 8,9 кг / 7,8 кг; |
| РОЗМІР КОРОБКИ (ДхШхВ): | 57 х 27,5 х 63 см |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Країна виробник | Китай |
| Комплектація столиком-підносом | Так |
| Матеріал виготовлення каркаса | метал, пластик |
| Наявність ременів безпеки | Так |
| Опори стільчика | ніжки |
| Стать | Унісекс |
| Положення нахилу спинки | 3 |
| Стан | Новий |
| Тип | Стільчик-трансформер |
| Колір | Рожевий |
| Габаритні розміри стільчика в розкладеному вигляді | |
| Вага стільчика | 7.8 кг |
| Висота з урахуванням спинки | 1070 мм |
| Глибина | 730 мм |
| Ширина | 610 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Максимально допустиме навантаження | 15 кг |
| Трансформація стільчика в стіл і стілець | Так |
- Ціна: 2 895 ₴






