
Стільчик для годування Carello Toffee CRL-9502/3 Cloud Grey
4 204 ₴
- В наявності
- Код: CRL-9502/3 Cloud Grey
Стільчик для годування Carello Toffee CRL-9502/3 Cloud Grey
Сучасний класичний стільчик для годування CARRELLO Toffee має все необхідне, щоб дитина почувалася в ньому комфортно, а батькам забезпечена простота в експлуатації та догляді. CARRELLO Toffee можна використовувати, починаючи від 6-місячного віку малюка, позаяк його конструкція є стійкою й безпечною, як і його міцні матеріали, а щоб створити оптимальне положення для дитини будь-якого віку, ви зможете скористатися регулюванням спинки за нахилом, висоти сидіння та зміною положення підніжки. П'ятиточкові ремені безпеки подбають про надійну фіксацію. А знімна таця дасть можливість використовувати його і як окремішній стільчик для годування, а також приставляти його до спільного столу. Коліщатка в CARRELLO Toffee полегшать його переміщення, а кошик розв'яже питання зі зберіганням речей та іграшок.
Характеристики товару
| Розмір, ВхГхШ, см. | 102х68х60 |
| Розмір у складеному вигляді, ВхГхШ, см. | 100х30х60 |
| Регулювання за висотою | Є |
| Регулювання спинки | 3 положення |
| Підставка для ніжок | Є |
| Стільниця | Є |
| Кошик для іграшок | Є |
| Ремінь безпеки | 5-ти точечный |
| Наявність коліс | Є, 4 шт. |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Carello |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Класичний стільчик |
| Опори стільчика | коліщата |
| Підніжка | Так |
| Комплектація столиком-підносом | Так |
| Положення нахилу спинки | 3 |
| Наявність ременів безпеки | Так |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Колір | Сірий |
| Вид аксесуара | Піднос, Ремені безпеки |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Комплектація | |
| Кошик для речей | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кількість коліщат | 4 шт. |
| Знімний столик-піднос | Так |
| Габаритні розміри стільчика в розкладеному вигляді | |
| Ширина | 600 мм |
| Глибина | 680 мм |
| Висота з урахуванням спинки | 1020 мм |
| Розміри стільчика в складеному вигляді | |
| Довжина у складеному вигляді | 300 мм |
| Ширина у складеному вигляді | 600 мм |
| Висота в складеному вигляді | 1000 мм |
- Ціна: 4 204 ₴
