
Стільчик для годування-гойдалки El Camino SWAN ME 1087 White Музика 3 швидкості
6 724 ₴
- Немає в наявності
- Код: ME 1087 White
Стільчик для годування-гойдалки El Camino SWAN ME 1087 White Музика 3 швидкості
Стільчик для годування-гойдалки El Camino SWAN ME 1087 White - являє собою якісну, комфортну і функціональну модель, яка стане чудовим придбанням для вашої дитини, стільчик має надійну і стійку конструкцію, безпеку малюка забезпечує захист від сповзання та п'ятиточковий ремінь.
Стільчик для годування-гойдалки El Camino SWAN ME 1087 White має функцію заколисування з 3 різними швидкостями, також гойдалки обладнані таймером, що дозволить батькам повністю автоматизувати процес закачування, дана модель оснащена мелодіями, вони допоможуть ще швидше заколисати малюка.
Стільчик для годування-гойдалки El Camino SWAN ME 1087 White має безліч різних налаштувань і регулювань покликаних забезпечити дитині максимальний комфорт, стільчик обладнаний дугою з м'якими підвісними іграшками, що сприяють розвитку дрібної моторики.
| ТИП: | стільчик для годування / гойдалки; |
| РЕКОМЕНДОВАНИЙ ВІК: | 6-36 місяців |
| СТІЛЬЧИК | |
| РЕКОМЕНДОВАНА НАВАНТАЖЕННЯ: | до 15 кг; |
| РЕГУЛЮВАННЯ: | 5 положень по висоті; |
| 3 положення нахилу спинки (115-144°); | |
| 2 положення глибини столика (20 /22 см); | |
| 3 положення нахилу підніжки; | |
| СТОЛИК: | знімний, з підносом; |
| БЕЗПЕКА: | 5-ти точкові ремені безпеки, регульована висота/2 положення; |
| захист від сповзання; | |
| ЧОХОЛ: | з екошкіри, що миється, знімається; |
| ДОДАТКОВО: | знімний матрацик; |
| РОЗМІР СИДІННЯ: | ширина 30 см / глибина 21 см; |
| СПАЛЬНЕ МІСЦЕ: | довжина 84см / ширина 30 см; |
| ГАБАРИТНИЙ РОЗМІР (ГхШхВ): | 82 х 60 х 105 см; |
| РОЗМІР В СКЛАДЕНОМУ ВИГЛЯДІ (ГхШхВ): | 48 х 60 х 90 см; |
| ГОЙДАЛКИ | |
| ГАБАРИТНИЙ РОЗМІР (ГхШхВ): | 81 х 60 х 81см |
| РЕКОМЕНДОВАНА НАВАНТАЖЕННЯ: | до 9кг; |
| ОСОБЛИВОСТІ | музика; |
| регулятор гучності; | |
| 3 швидкості гойдання; | |
| таймер на 15, 30 і 45 хв. | |
| живлення від мережі / USB шнур в комплекті | |
| управління через мобільний додаток AppleAPP і AndroidAPP | |
| КОМПЛЕКТАЦІЯ: | дуга з підвісками (3шт/плюш) |
| ВАГА БРУТТО / ВАГА НЕТТО: | 12кг / 9,8 кг; |
| РОЗМІР КОРОБКИ (ДхШхВ): | 62 х 28 х 93см |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | El Camino |
| Країна виробник | Китай |
| Вид аксесуара | Ремені безпеки, Піднос |
| Комплектація столиком-підносом | Так |
| Наявність ременів безпеки | Так |
| Опори стільчика | ніжки |
| Стать | Унісекс |
| Положення нахилу спинки | 3 |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Тип | Класичний стільчик |
| Рівні регулювання висоти сидіння | 5 |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри стільчика в розкладеному вигляді | |
| Висота з урахуванням спинки | 1050 мм |
| Глибина | 820 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Максимально допустиме навантаження | 9 кг |
| Комплектація | |
| Навісний ігровий елемент | дуга з іграшками |
| Розміри стільчика в складеному вигляді | |
| Ширина у складеному вигляді | 600 мм |
- Ціна: 6 724 ₴









