
Стільчик для годування-гойдалки El Camino SWAN ME 1087 Latte Музика 3 швидкості
7 070 ₴
- Немає в наявності
- Код: ME 1087 Latte
Стулчик для годування EL Camino ME 1086 DESSERT Beige регульований з чохлом, що миється, на колесах
Стулчик для годування El Camino Dessert ME 1086 з яскравим забарвленням, не залишить байдужим вашого малюка! Легкий і витончений стільчик El Camino Dessert ME 1086 має просту систему складання, а в складеному вигляді має компактні розміри, що зручно для зберігання. що запобігатиме випаданню маленького непосиди. Оббивка сидіння виконана з практичної та дихаючої еко-шкіри, яка легко знімається та миється. Кут нахилу спинки регулюється, що дозволить налаштувати максимально зручне положення малюка. Можна регулювати сидіння по висоті в 5 положеннях. Передбачено чотири гумові колеса зі стопором на кожному.
Дитину в стільчику для годування можна підсунути до спільного обіднього столу, щоб він уже в юному віці відчував себе частиною сім'ї і звикав приймати їжу разом.
| ТИП: | стільчик для годування; 15 кг / від 6 місяців; | |
| РЕГУЛЮВАННЯ: | 5 положень за висотою; /td> | 3 положення нахилу спинки (114-158°); |
| 3 положення глибини столика (21 /23 / 25см); | ||
| 3 положення нахилу підніжки; | ||
| СТОЛИК: | знімний , з підносом; | |
| БЕЗПЕКА: | 5-ти точкові ремені, 2 положення висоти; | |
| захист від сповзання; | ||
| ЧОХОЛ: | з екошкіри, що миється, знімний; | |
| КОЛЕСА: | 4 шт., Ø 5,5 см, гумові, стопор на кожному колесі; td> | кошик для іграшок; |
| РОЗМІР СИДІННЯ: | ширина 27см / глибина 22 см; | |
| РОЗМІР СПАЛЬНОГО МІСЦЯ: | довжина 82см / ширина 27см; | |
| ГАБАРИТНИЙ РОЗМІР (ГхШхВ): | < td>80 х 56 х 103 см;||
| РОЗМІР У СКЛАДНОМУ ВИГЛЯДІ (ГхШхВ): | 37 х 52 х 84 см; | < /tr>|
| ВАГА БРУТТО / ВАГА НЕТТО: | 7,5кг / 6,5кг; | |
| РОЗМІР КОРОБКИ (ДхШхВ): | 51,5 х 23 х 79 см |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | El Camino |
| Країна виробник | Китай |
| Вид аксесуара | Чохол, Ремені безпеки, Вкладиш, Піднос |
| Комплектація столиком-підносом | Так |
| Наявність ременів безпеки | Так |
| Опори стільчика | ніжки |
| Підніжка | Так |
| Стать | Унісекс |
| Положення нахилу спинки | 3 |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Тип | Класичний стільчик |
| Рівні регулювання висоти сидіння | 5 |
| Колір | Бежевий |
| Габаритні розміри стільчика в розкладеному вигляді | |
| Висота з урахуванням спинки | 1050 мм |
| Глибина | 820 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Максимально допустиме навантаження | 9 кг |
| Комплектація | |
| Навісний ігровий елемент | дуга з іграшками |
| Розміри стільчика в складеному вигляді | |
| Ширина у складеному вигляді | 600 мм |
- Ціна: 7 070 ₴









