
Стільчик для годування JOY K-61735 Жираф блакитний, непромокальний чохол (71256)
2 880 ₴
- Немає в наявності
- Код: 71256
Стільчик для годування JOY K -61735 Жираф блакитний, непромокальний чохол (71256)
Розміри/габарити
- довжина (см): 55 см
- ширина (см): 79 см
- висота (см): 115 см
Розмір упаковки: 52 см × 29 см × 65 см
Упаковка: Коробка
Стільчик JOY ДО-61735 — підходить для дітей від 6 до 36 місяців. Ви можете не переживати за безпеку дитини, так як його 5-ти точкові ремені безпеки надійно будуть фіксувати навіть самого великого непосиду. Для зручності годування в стільниці передбачена ніша для склянки, а також знімний піднос.
Матеріал оббивки не промокає і відмінно миється. Стійкість стільця забезпечують широкі, регульовані по висоті ніжки. А гальма на задніх і передніх колесах забезпечують високу стійкість стільця на одному місці. Він дуже легко складається і займає мінімум місця в квартирі.
Характеристики:
• Регульована стільниця: в 3-х положеннях
• Ремені безпеки, п'ятиточкові
• Гальма на передніх і задніх колесах
• Регульована спинка сидіння: в 3-х положеннях
• Регулюється по висоті: в 6-ти положеннях
• Кошик для приладдя
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JOY |
| Країна виробник | Китай |
| Комплектація столиком-підносом | Так |
| Наявність ременів безпеки | Так |
| Опори стільчика | коліщата |
| Стать | Унісекс |
| Положення нахилу спинки | 3 |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Тип | Класичний стільчик |
| Рівні регулювання висоти сидіння | 6 |
| Колір | Блакитний |
| Габаритні розміри стільчика в розкладеному вигляді | |
| Висота з урахуванням спинки | 1150 мм |
| Глибина | 550 мм |
| Ширина | 790 мм |
| Комплектація | |
| Кошик для речей | Так |
- Ціна: 2 880 ₴








