
Стільчик для годування JOY K -22810 Космос синій, непромокальний чохол (79782)
2 800 ₴
- Немає в наявності
- Код: 79782
Стільчик для годування JOY K-22810 Космос синій, непромокальний чохол (79782)
Розміри/габарити
- довжина (см): 55 см
- ширина (см): 79 см
- висота (см): 115 см
Розмір упаковки: 52 см × 29 см × 65 см
Упаковка: Коробка
Стільчик JOY ДО-22810 — підходить для дітей від 6 до 36 місяців. Ви можете не переживати за безпеку дитини, так як його 5-ти точкові ремені безпеки надійно будуть фіксувати навіть самого великого непосиду. Для зручності годування в стільниці передбачена ніша для склянки, а також знімний піднос.
Материал обивки не промокает и отлично моется. Устойчивость стульчика обеспечивают широкие, регулируемые по высоте ножки. А тормоза на задних и передних колесах обеспечивают высокую устойчивость стульчика на одном месте. Он очень легко складывается и занимает минимум места в квартире.
Характеристики:
• Регулируема столешница: в 3-х положениях
• Ремни безопасности: пятиточечные
• Тормоз на передних и задних колесах
• Регулируемая спинка сидения: в 3-х положениях
• Регулируется по высоте: в 6-ти положениях
• Корзинка для принадлежностей
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JOY |
| Країна виробник | Китай |
| Комплектація столиком-підносом | Так |
| Наявність ременів безпеки | Так |
| Опори стільчика | коліщата |
| Стать | Унісекс |
| Положення нахилу спинки | 3 |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Тип | Класичний стільчик |
| Рівні регулювання висоти сидіння | 6 |
| Колір | Синій |
| Габаритні розміри стільчика в розкладеному вигляді | |
| Висота з урахуванням спинки | 1150 мм |
| Глибина | 550 мм |
| Ширина | 790 мм |
| Комплектація | |
| Кошик для речей | Так |
- Ціна: 2 800 ₴









