
Парковка спіральна QL 903 світло, звуки, 6 рівнів, 6 машинок
1 200 ₴
+380 (67) 985-97-01
Kyivstar- Немає в наявності
- Код: 98476
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Парковка спіральна QL 903 світло, звуки, 6 рівнів, 6 машинок
Розмір упаковки: 60 см × 13 см × 41 см
Упаковка: Коробка
Вік: від 3 років
Оригінальна конструкція.
Спіральний з'їзд.
Світлові та звукові ефекти.
Можливість змінювати напрямок руху машинок.
Також паркінг обладнаний спеціальним ліфтом, що піднімає транспортні засоби нагору.
Розмір паркування: 60х13х42 см.
Увага! * Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Тип | Паркінг/гараж |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 130 мм |
| Довжина упаковки | 600 мм |
| Висота упаковки | 420 мм |
- Ціна: 1 200 ₴

