
Штульчик для годування Lorelli BonBon White Fruits (2 столика / верхній знімання, чохол ПВХ)
1 960 ₴
- В наявності
- Код: 10100312134
Штульчик для годування Lorelli BonBon White Fruits (2 столика / верхній знімання, чохол ПВХ)
Lorelli BonBon - Практичне рішення щодо годування дитини з максимальним комфортом.
Надзвичайно зручний для експлуатації стільчик для годування Lorelli BonBon допоможе без проблем годувати малюка вдома і на дозвіллі. Стомлений каркас розрахований на вагу дитини до 15 кілограмів. Ножки оснащені антискольними накладками. М’який чхол ПВХ любить ніжну дитячу шкіру, не ширяє і легко чиститься, коли необхідно. 5-ті точкові страхові ремені і запаховий обмежувач надійно утримують малюка в сидіннях. Веселі принти з кумедними сверблячками на чохлах дуже подобаються дітям і поліпшують апетит. Штульчик BonBon компактно складається, що дуже зручно, як для зберігання, так і для транспортування в автомобілі.
Особливості:-
легко складається і розкладається
-
Сміття для аксесуарів
-
виймка для пляшки або чашки
-
Шахол з ПВХ для легкої очищення
-
5-токовий ремінь безпеки
-
2 столика / верхній зйомок /
-
відповідає європейському стандарту EN 14988-2017
| Загальне | |
|---|---|
| Виробник | Lorelli |
| Країна виробників | Болгарія |
| Тип | Класичний стілець |
| Опори стільців | ніжки |
| Підмножина | Да |
| Комплектація столиком- підносом | Да |
| Ремінь безпеки | Да |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Да |
| Колір | Білий |
| Перегляд аксесуара | Ремні безпеки |
| Стан | Створити |
| Підлога | Унісекс |
| Комплектація | |
| Анатомічна вставка для відбиття ніг | Да |
| Смітник для речей | Да |
| Додаткові функції та характеристики | |
| З’їмний чехол | Сидіння, Спинки |
| Шпигунки для посуду у столах | Да |
| Габаритні розміри стільців у розложеному вигляді | |
| Ширина | 600 мм |
| Глибина | 750 мм |
| Висота з урахуванням спини | 1000 мм |
| Вага стільців | 6.7 кг |
| Розмір стільців у складній формі | |
| Довжина у складній формі | 80 мм |
| Ширина у вигляді складного | 15 мм |
| Висота у складній формі | 51 мм |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lorelli |
| Країна виробник | Болгарія |
| Вид аксесуара | Ремені безпеки, Піднос |
| Комплектація столиком-підносом | Так |
| Наявність ременів безпеки | Так |
| Опори стільчика | ніжки |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Класичний стільчик |
| Колір | Білий |
| Комплектація | |
| Анатомічна вставка для розділення ніг | Так |
| Кошик для речей | Так |
| Габаритні розміри стільчика в розкладеному вигляді | |
| Вага стільчика | 6.7 кг |
| Висота з урахуванням спинки | 1000 мм |
| Глибина | 750 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Можливість регулювання положення столика | Так |
| Знімний столик-піднос | Так |
- Ціна: 1 960 ₴
- Спосіб упаковки: Картопляна коробка

