
Дитячий стілець для годування Lorelli Dulce Grey Net (столик-піднос кошика для речей)
2 981 ₴
- В наявності
- Код: 10100452132
Дитячий стілець для годування Lorelli Dulce Grey Net (столик-піднос кошика для речей)
Штульчик для годування Lorelli Dulce з простим механізмом складання - це практичне рішення для батьків, які хочуть забезпечити дитину від 6 місій. Найкращі умови під час прийому їжі.
Модель стільців Dulce Вона представлена в привабливому дизайнерському рішенні з різноманітними принтами, які прийдуть до душі будь-якому малюку. Під м’якою спинкою сховано жорсткий і стійкий каркас, що формує правильну поставу. Стул для годування оснащений п’ятитональними ременями безпеки та оральним обмежувачем.
У стільці передбачено коригування сидіння на висоті 5-ти позицій (на передніх ніжках) і по нахилі спини у 3-х положеннях. Підмножину можна виставляти по висоті в 3-х положеннях і по нахилу в 2-х, ручкою на столику можна фіксувати глибину столика в 6-тих положеннях. Багатопозиційна підмножина дає можливість правильно розподіляти вагу відповідно до росту дитини.
У конструкційному вирішенні стільців чекає стільниця з підносом. Є виємки для чашки і пляшечки. М’який чохол, виготовлений з гіпоаллергенного матеріалу, легко знімається і чиститься. Між ніжками, під сидінням, розміщена цілісна, знімка кошика для іграшок і дрібниця.
Резінові, які вислизають на передніх ніжках з перемичкою, надійно тримають стілець на місці, навіть якщо дитина дуже активно діє під час годування. Колесики на задніх ніжках дозволяють без зусиль котити стільці, не дряпаючи при цьому поверхню напольного покриття. Компактно складаюча конструкція не займає багато місця і без проблем вміщається в багажник автомобіля.
Характерики:| Загальне | |
|---|---|
| Виробник | Lorelli |
| Країна виробників | Болгарія |
| Тип | Класичний стілець |
| Виготовлення каркаса | Сталь вкрита порошковою фарбою |
| Опори стільців | Крізки, ніжки |
| Підмножина | Да |
| Комплектація столиком- підносом | Да |
| Рівні регулювання висоти сидіння | 5 |
| Покладення на спинку | 3 |
| Ремінь безпеки | Да |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Да |
| Перегляд аксесуара | Піднос, Ремні безпеки |
| Стан | Створити |
| Підлога | Унісекс |
| Комплектація | |
| Анатомічна вставка для відбиття ніг | Да |
| Смітник для речей | Да |
| Додаткові функції та характеристики | |
| Кількість колісників | 2 шт. |
| Регульована підмножина | Да |
| З’їмний чехол | Сидіння, Спинки |
| З' ємний столик-піднос | Да |
| Можливість налаштування розташування столика | Да |
| Шпигунки для посуду у столах | Да |
| Габаритні розміри стільців у розложеному вигляді | |
| Ширина | 53 см |
| Висота з урахуванням спини | 105 cм |
| Вага стільців | 7,3 кг |
| Розмір стільців у складній формі | |
| Довжина у складній формі | 53 см |
| Ширина у вигляді складного | 30 cм |
| Висота у складній формі | 122 cм |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lorelli |
| Країна виробник | Болгарія |
| Тип | Класичний стільчик |
| Опори стільчика | ніжки, коліщата |
| Підніжка | Так |
| Комплектація столиком-підносом | Так |
| Рівні регулювання висоти сидіння | 5 |
| Положення нахилу спинки | 3 |
| Наявність ременів безпеки | Так |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Колір | Сірий |
| Вид аксесуара | Піднос, Ремені безпеки |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Комплектація | |
| Анатомічна вставка для розділення ніг | Так |
| Кошик для речей | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кількість коліщат | 2 шт. |
| Знімний столик-піднос | Так |
| Можливість регулювання положення столика | Так |
| Поглиблення для посуду у стільниці | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Анатомічна вставка для поділу ніг | Так |
- Ціна: 2 981 ₴
- Спосіб упаковки: Картопляна коробка

