
Інтерактивний автотрек паркінг TK-79920 TK Group підсвічування підйомник 4 машинки пісня українською
890 ₴
- Немає в наявності
- Код: 142860
Інтерактивний автотрек паркінг TK-79920 TK Group підсвічування підйомник 4 машинки пісня українською
Інтерактивний автотрек TK-79920 (16) від бренду "TK Group" – захоплююча розвага для дітей, захоплених автоспортом та захоплюючими пригодами на колесах. Цей набір забезпечує безмежні можливості для творчої гри завдяки спускам, поворотам, шлагбаумам та різноманітним перешкодам, роблячи дозвілля маленьких шанувальників автомобілів насиченим та цікавим.
Особливості включають можливість роботи підйомника для автомобілів у двох режимах – ручному та автоматичному. Автоматичний режим супроводжується веселою українською пісенькою та різнобарвним підсвічуванням, що додає веселощів у ігровий процес.
Додаткові особливості включають:
- Пісенька українською мовою;
- Підсвічування підйомника;
- Рухомості для блокування та зміни напрямку руху автомобілів;
- Робота підйомника в автоматичному та ручному режимах;
- У комплекті 4 мініатюрні машинки;
- Зона паркувального майданчика;
- Знаки та наклейки для декорування паркінгу;
- Простий принцип складання, схема якого зазначена на упаковці;
- Тип живлення: 3 батареї "АА" (не входять до комплекту).
Розмір упаковки: 31 см × 14 см × 23 см
Упаковка: Коробка
Вік: від 3 років
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | TK Group |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Автотрек |
| Вікова група | Від 3 років |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 140 мм |
| Довжина упаковки | 310 мм |
| Висота упаковки | 230 мм |
- Ціна: 890 ₴
