
Автопарковка для машинок гараж A 333-238 A світло, 6 машинок, 3 поверхи, підйомник
1 550 ₴
- Немає в наявності
- Код: 104629
Автопарковка для машинок гараж A 333-238 A світло, 6 машинок, 3 поверхи, підйомник
Велике триповерхове паркування стане ідеальним подарунком для маленького автолюбителя, ввівши його у світ захоплюючих ігрових пригод. Ця барвиста модель має визначні деталі та функціонал, що сприяє відтворенню різних ігрових сценаріїв.
Парковка розділена на три рівні, включає вертолітний майданчик і оснащена автоматичним і ручним витягами. На першому поверсі розташовані заправна станція, автомийка, автомайстерня з естакадою для ремонту, а також два витяги.
Для переміщення машинок на другий та третій поверхи передбачені ліфти, що забезпечують легкість руху вгору та вниз. Ковзна дорога з крутим спуском дозволяє автомобілям повернутися на перший поверх. Дорожні знаки та шлагбауми забезпечують безпечний рух транспорту.
Ручна модель підйомника оснащена вбудованим колесом, тросом та лебідкою, надаючи дитині можливість самостійного керування. Автоматична модель має дві функціональні кнопки: синя активує звук дзвінка та опускає трос, а жовта робить те саме, але ще й підтягує трос. У процесі роботи кнопки підсвічуються мерехтливим синьо-червоним підсвічуванням.
Комплект також включає 6 спортивних металопластикових машинок, додаючи різноманітність в ігровий процес.
Комплектація:
- Елементи паркування
- 6 спортивних машинок
- Наклейки
- Дорожні знаки та покажчики
- Ілюстрована інструкція зі збирання
Світлові та звукові елементи підйомного блоку працюють від 3 батарейок типу "АА", які не входять до комплекту.
Характеристики:
- Розмір упаковки: 41 см × 14 см × 54 см
- Тип упаковки: Коробка
- Вік: від 3 років
- Габарити паркування у зібраному вигляді: 58 х 57 х 47 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Паркінг/гараж |
| Вікова група | Від 3 років |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 410 мм |
| Довжина упаковки | 540 мм |
| Висота упаковки | 140 мм |
- Ціна: 1 550 ₴
