
Стільчик для годування El Camino PRIME ME 1038 Flamingo рожевий чохол з екошкіри приховані колеса
4 796 ₴
+380 (67) 985-97-01
Kyivstar- Немає в наявності
- Код: ME 1038 Flamingo
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| ТИП | стільчик для годування |
| РЕГУЛЮВАННЯ | висота, 8 положень |
| спинка, 5 положень (кут нахилу 104-142) | |
| столик, 3 положення | |
| підніжка, 5 положень | |
| СТОЛИК | знімний, з підносом |
| РЕМІНЬ БЕЗПЕКИ | 5-ти точковий/2положения по висоті |
| ЧОХОЛ | з екошкіри |
| КОЛЕСА | 2шт, на задніх ніжках, приховані |
| РОЗМІР СИДІННЯ | ширина28см / глубина22 см/довжина 82см |
| ГАБАРИТНИЙ РОЗМІР (Д х Ш х В) | 74 х 58 х 104см |
| РОЗМІР У СКЛАДЕНОМУ ВИГЛЯДІ | 32 х 58 х 93 см (стоїть в складеному вигляді) |
| КОРОБКА (БРУТТО/НЕТТО/РОЗМІР) | 9,1 кг / 8,1 кг / 56 х 31 х 57см |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | El Camino |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Класичний стільчик |
| Матеріал виготовлення каркаса | пластик, метал |
| Опори стільчика | ніжки, коліщата |
| Підніжка | Так |
| Комплектація столиком-підносом | Так |
| Рівні регулювання висоти сидіння | 8 |
| Положення нахилу спинки | 3 |
| Наявність ременів безпеки | Так |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Колір | Рожевий |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кількість коліщат | 2 шт. |
| Знімний чохол | Сидіння, Спинки |
| Знімний столик-піднос | Так |
| Можливість регулювання положення столика | Так |
| Поглиблення для посуду у стільниці | Так |
| Габаритні розміри стільчика в розкладеному вигляді | |
| Ширина | 580 мм |
| Глибина | 740 мм |
| Висота з урахуванням спинки | 1040 мм |
| Розміри стільчика в складеному вигляді | |
| Довжина у складеному вигляді | 580 мм |
| Ширина у складеному вигляді | 320 мм |
| Висота в складеному вигляді | 930 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид аксесуара | Знімний матрацик |
- Ціна: 4 796 ₴
- Спосіб упаковки: Картонний ящик







